Üdvözöljük iskolánk honlapján!

herzlich wilkommen auf unseren Seite!

BUDAPEST XVIII. KERÜLETI TÁNCSICS NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA


Tanulmányi versenyek

Tanév: 2018/19

Kerületi verseny

Verseny Résztvevő(k) Helyezés Felkészítő(k)
Biológia (Herman Ottó) Kocsis Luca (7.o.) 3. hely Takács Lászlóné
Biológia (Herman Ottó) Nagy Bettina (8. o.) 9. hely Takács Lászlóné
Földrajz (Teleki Pál) Kis Domonkos (8. o.) 3. hely Takács Lászlóné
Német nyelvi Juhász Dávid (6. o.) 1. hely Leskó Krisztina, Mátyássi Ferencné
Német nyelvű vers- és prózamondó Simon Zsófia (6. o.) Kiemelt arany minősítés Leskó Krisztina
Német nyelvű vers- és prózamondó Sztefopulosz Efimia (1. o.) Arany minősítés Roszkopf Anikó
Német nyelvű vers- és prózamondó Kelemen-Mravik Miléna (3. o.) Arany minősítés Roszkopf Anikó
Német nyelvű vers- és prózamondó Solymosi Hanna (4. o.) Ezüst minősítés Roszkopf Anikó
Német nyelvű vers- és prózamondó Paitz András (1. o.) Ezüst minősítés Roszkopf Anikó
Német nyelvű vers- és prózamondó Hatházi Noémi (3. o.) Ezüst minsősítés Roszkopf Anikó
Német nyelvű földrajz (Európán át) Tarcsányi Barbara, Tóth Barbara, Kelemen Tibor, Kis Domonkos 3. hely Takács Lászlóné
Népdaléneklő Brozsek Anna Dóra (6. o.) 2. hely Jóo Enikő
Természetismeret (Kaán Károly) Dénes Andrea Mónika (5. o.) 2. hely Takács Lászlóné, Hajnal Zsolt
Természetismeret (Kaán Károly) Simon Zsófia (6. o.) 6. hely Takács Lászlóné, Hajnal Zsolt
Természetismeret (Kaán Károly) Osváth Regina (6. o.) 8. hely Takács Lászlóné, Hajnal Zsolt
Versíró pályázat Lázár Vanda Zita (6. o.) 2. hely Fehérné Lóczi Ildikó
Vers- és prózamondó Nagy Bettina (8. o.) 1. hely Fehérné Lóczi Ildikó

Budapesti verseny

Verseny Résztvevő(k) Helyezés Felkészítő(k)
Német nyelvű vers- és prózamondó Simon Zsófia (6. o.) 5. hely Leskó Krisztina
Német nyelvi (tankerületi) Juhász Dávid (6. o.) 1. hely Leskó Krisztina, Mátyássi Ferencné

Területi verseny

Verseny Résztvevő(k) Helyezés Felkészítő(k)
Német nyelvű vers- és prózamondó (kistérségi) Simon Zsófia (6. o.) 3. hely Leskó Krisztina
Német nyelvi (tankerületi) Juhász Dávid (6. o.) 1. hely Leskó Krisztina, Mátyássi Ferencné
Német nyelvi (tankerületi) Dénes Andrea (5. o.) 2. hely Leskó Krosztina, Mátyássi Ferencné

Sporteredmények

Területi verseny

Verseny Résztvevő(k) Helyezés Felkészítő(k)
Asztalitenisz I-II. kcs. Andó-Ferenczi Nándor 5-6. hely Hajnal Zsolt
Asztalitenisz III-IV. kcs. Tarcsányi Barbara 4-6. hely Hajnal Zsolt
Atlétika, Mezei futás Simon Zsófia (távolugrás) 2. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Atlétika, Mezei futás II. kcs. leány csapat 10. hely Hajnal Zsolt
Atlétika, Mezei futás II. kcs. leány csapat 10. hely Hajnal Zsolt
Atlétika, Mezei futás Gabai Gergő 16. hely Hajnal Zsolt
Atlétika, Mezei futás II. kcs. fiú csapat 9. hely Hajnal Zsolt
Atlétika Simon Zsófia (távolugrás) 2. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Atlétika Simon Zsófia (magasugrás) 3. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Atlétika Magony Anna (kislabdahajítás) 5. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Atlétika Kántor Henriett (kislabdahajítás) 6. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Atlétika Kántor Bence (kislabdahajítás) 6. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Atlétika Gangl Felicitász (súlylökés) 1. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Atlétika Gangl Felicitász (kislabdahajítás) 6. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Atlétika Molnár Dávid (1500 m) 1. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Atlétika 4x100 m fiú váltó 5. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Kosárlabda III. kcs. leányok 1. hely Hajnal Zsolt
Kosárlabda III. kcs. fiúk 1. hely Hajnal Zsolt
Kosárlabda IV. kcs. leányok 1. hely Hajnal Zsolt
Kosárlabda IV. kcs. fiúk 2. hely Hajnal Zsolt
Sakk Ménkű Nóra (I. kcs.) 6. hely Orgován Sándor, Szülők
Sakk I-II. kcs. fiú csapat 7. hely Orgován Sándor, Szülők
Sakk Ménkű Miklós (II. kcs.) 9. hely Orgován Sándor, Szülők
Sakk Simon Zsófia (III. kcs.) 1. hely Orgován Sándor, Szülők
Sakk Osváth Regina (III. kcs.) 2. hely Orgován Sándor, Szülők
Sakk Murvai Ádám (III. kcs.) 6. hely Orgován Sándor, Szülők
Sakk III-IV. kcs. leány csapat 2. hely Orgován Sándor, Szülők
Röplabda III. kcs. leányok 1. hely Hajnal Zsolt
Röplabda III. kcs. fiúk 1. hely Hajnal Zsolt
Röplabda IV. kcs. leányok 1. hely Hajnal Zsolt
Röplabda IV. kcs. fiúk 2. hely Hajnal Zsolt
Fazekas Kristóf (II. kcs.) 5. hely Szülők
Kelemen-Mravik Miléna (II. kcs.) 4. hely Szülők
Streetball III. kcs. leányok 2. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Streetball III. kcs. fiúk "A" 5. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Streetball III. kcs. fiúk "B" 6. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Streetball IV. kcs. leányok 7. hely Hajnal Zsolt, Rácz Gábor
Úszás Kómár Lili (II. kcs. - gyors) 7. hely
Úszás Kómár Lili (II. kcs. - mell) 7. hely
Úszás Spitz Boglárka (II. kcs. - hát) 12. hely
Úszás Jarkovszky Laura (II. kcs. - mell) 14. hely
Úszás Lengyel Máté (II. kcs. - mell) 5. hely
Úszás Lengyel Máté (II. kcs. - gyors) 9. hely
Úszás Sztefopulosz Arisz (II. kcs. - gyors) 11. hely
Úszás Gabai Gergő (IV. kcs. - pillangó) 8. hely
Úszás Gabai Gergő (IV. kcs. - mell) 5. hely

Budapesti diákolimpia verseny

Verseny Résztvevő(k) Helyezés Felkészítő(k)
Atlétika Gangl Feliszitász (IV. kcs. - kislabdahajítás) 6. hely Hajnal Zsolt
Atlétika Gangl Feliszitász (IV. kcs. - súlylökés) 3. hely Hajnal Zsolt
Atlétika Végh Luca Katica (IV. kcs. - 100 m) 7. hely Hajnal Zsolt
Atlétika Molnár Dávid (IV. kcs. - 1500 m) 9. hely Hajnal Zsolt
Atlétika Gabai Gergő (IV. kcs. - 1500 m) 12. hely Hajnal Zsolt
Röplabda III. kcs. fiúk 1. hely Hajnal Zsolt
Röplabda IV. kcs. leányok 4. hely Hajnal Zsolt
Sakk Simon Zsófia (III. kcs.) 11. hely

Országos diákolimpia verseny

Verseny Résztvevő(k) Helyezés Felkészítő(k)
Birkózás Incze Anett (+57 kg) 3. hely Kapitány István
Röplabda (Országos elődöntő) III. kcs. fiúk 2. hely Hajnal Zsolt

Országos verseny

Verseny Résztvevő(k) Helyezés Felkészítő(k)
Dáma Országos Bajnokság Simon Zsófia (rapid) 9. hely Köllner Ödön
Dáma Országos Bajnokság Simon Zsófia (blitz) 5. hely Köllner Ödön
Gó Országos Döntő Simon Zsófia (III. kcs.) 1. hely Köllner Ödön
Röplabda Országos Bajnokság Hajnal Zsolt Csanád, Kántor Bence, Márton Barnabás, Nagy Kristóf (III. kcs.) 12. hely Nyári Piroska, Hajnal Zsolt
Snowboard Kis Domonkos (szlalom) 6. hely Szülő
Snowboard Kis Domonkos (freestyle) 6. hely Szülő
Taekwon-do (Serdülő "Olimpia") Szőnyi Csilla 2. hely Pataki Krisztián

Nemzetközi verseny

Verseny Résztvevő(k) Helyezés Felkészítő(k)
Taekwon-do (VII. Mightyfist Eagles Cup) Szolymosi Hanna (Szabadküzdelem) 3. hely Pataki Krisztián
határtalanul
új Széchenyi terv
iskolagyümölcs program
képzeletműhely