Tanulmányi és sportversenyek

sport arhívum megtekintése

Tanév: 2023/24

Tanulmányi eredmények

Házi (iskolai) verseny

Versmondó verseny

1. évfolyam

helyezés résztvevő osztály
1. Godó Irina 1.a
2. Kiss Annaléna 1.a
3. Mohácsi Máté 2.a

2. évfolyam

helyezés résztvevő osztály
1. Csikós Bié 2.b
2. Gengeliczky Marcell 2.b
3. Zsolnai-Sípos Mihály 2.a

3. évfolyam

helyezés résztvevő osztály
1. Jónás Evelin 3.a
2. Aradi László 3.b
3. Toronyi Sarolta 3.a

4. évfolyam

helyezés résztvevő osztály
1. Fóti Zsófia 4.b
2. Joó Hanna 4.b
3. Adrián Katalin 4.a

Német vers – és prózamondó verseny

1-2. osztály/vers kategória

helyezés résztvevő osztály
1. Joó Éva Viktória 2.b
2. Péter Lóránd 2.a
3. Pető Roland 2.a
3. Tóth Gréta 2.b

3-4. osztály/vers kategória

 

helyezés résztvevő osztály
1. Toronyi Sarolta 3.a
2. Bokol Luca 4.a
3. Sütő Hanna 4.b
3. Fischer Ádám 4.b

3-4. osztály/próza kategória

 

helyezés résztvevő osztály
1 Joó Hanna Abigél 4.b

5-6. osztály/vers kategória

 

helyezés résztvevő osztály
1 Soós Olivér 5.b

5-6. osztály/próza kategória

 

helyezés résztvevő osztály
1 Uzsoki Dániel 5.a
2 Takács Benett 5.b

Kerületi versenyek

verseny résztvevő(k) helyezés felkészítők
7 próbás kalózok kincskereső Christie Nyina 2 .hely

Somogyiné Éles Marianna

Kenézné Szűcs Mariann

Fehér Hanna
Sütő Hanna
Vaspöri Gabriella
Vörösmarty szavalóverseny Fóti Zsófia 2. hely  Somogyiné Éles Mariann
verseny résztvevő(k) helyezés felkészítők
4. osztályos Komplex anyanyelvi Joó Hanna Abigél 1 .hely

Somogyiné Éles Marianna

Kenézné Szűcs Mariann

Lukács Mira
Péntek Botond
Nyírő Flóra

Német vers és prózamondó verseny

2. osztály vers kategória

helyezés résztvevő osztály
ezüst minősítés Joó Éva Viktória 2.b
bronz minősítés Péter Lóránd 2.a

3-4. osztály vers kategória

helyezés résztvevő osztály
arany minősítés Toronyi Sarolta 3.a
ezüst minősítés Bokol Luca 4.a

3-4. osztály próza kategória

helyezés résztvevő osztály

kiemelt arany minősítés

(továbbjutott a fővárosi fordulóba)

Joó Hanna Abigél 4.b

5-6. osztály vers kategória

helyezés résztvevő osztály
ezüst minősítés Soós Olivér 5.b

5-6. osztály próza kategória

helyezés résztvevő osztály
ezüst minősítés Uzsoki Dániel 5.a

7-8. osztály vers kategória

helyezés résztvevő osztály
arany minősítés Szabó Vilmos 7.b

Sporteredmények

Kerületi versenyek, diákolimpia

Budapesti diákolimpia

 

verseny résztvevő(k helyezés felkészítő(k)
Asztalitenisz II. kcs Hajnal Zsolt
Imrefi Márk 1. hely
Dobrai Bálint 2. hely
III. kcs
Fazekas Flóra 3. hely
Jónás Sándor 5.hely
IV. kcs
Fekete Jázmin 2. hely
Méhész Maja 4. hely
Kosárlabda III. kcs. leányok 4. hely

Csordás György,

Hajnal Zsolt

IV. kcs. leányok 3. hely
III. kcs. fiúk 4. hely
Lövészet Spitz Boglárka 3. hely
Juhász Mónika 6. hely
csapat 7. hely
Labdarúgás II-IV. kcs. leányok 5-6. hely Csordás György
Mezei futás II. kcs leány csapat 5. hely

Csordás György,

Hajnal Zsolt

Fóti Zsófia 7. hely
Lukács Mira 15. hely
II. kcs fiú csapat 6. hely
Zeller Zalán 13. hely
III. kcs.leány csapat 6. hely
III. kcs.fiú csapat 10. hely
II. kcs leány csapat 5. hely
Fóti Zsófia 7. hely
Lukács Mira 15. hely
II. kcs fiú csapat 6. hely
Zeller Zalán 13. hely
III. kcs.leány csapat 6. hely
III. kcs.fiú csapat 10. hely
Röplabda III. kcs leányok 2. hely Hajnal Zsolt
III. kcs fiúk 4. hely
Sakk I. kcs

Orgován Sándor,

Szülők,

Hajnal Zsolt

Gengeliczky Marcell 7 .hely
Pásztor Krisztián 8. hely
Tarjányi Lörinc 10. hely
II. kcs
Nyírő Flóra 5. hely
Tarjányi Zalán 10. hely
III. kcs
Bedi Fanni 8. hely
IV. kcs
Sztefopulosz Arisz 3. hely
Bartos Marcell 4. hely
Kómár Botond 10. hely
Úszás I. kcs
Pásztor Krisztián /mell/ 4. hely
                                /gyors/ 5. hely
Kotormán Ádám  /hát/ 7. hely
II. kcs
Christe Nyina /mell/ 2. hely
                        /gyors/ 3. hely
Bokol Luca /hát/ 2. hely
                      /gyors/ 4. hely
Magyar Zora /mell/ 5. hely
leány váltó 2. hely
fiú váltó 8. hely
Fischer Ádám /hát/ 10. hely
III. kcs
leány váltó 2. hely
Mohácsi Nóra /mell/ 6. hely
Pintér Petra /hát/ 7. hely
Kovács Lili /mell/ 8. hely
IV. kcs
Leány váltó 3. hely
Spitz Boglárka /hát/ 6. hely
Pintér Roland /hát/ 6. hely
Fekete Jázmin /hát/ 7. hely
fiú váltó 7. hely

Budapest versenyek

verseny résztvevők(k) helyezés felkészítő(k)
Ökölvívás magyar bajnokság Szalma Balázs 3. hely

Országos versenyek

verseny résztvevők(k) helyezés felkészítő(k)

Karate

Wadokai utánpótlás bajnokság

Bokor Nóra (kumite)

Bokor Nóra (kata)

Bokor Máté (kata)

Bokor Máté (kumite)

2. hely

3. hely

1. hely

2. hely

Az oldal további használatával Ön elfogadja a sütik használatát. Részletek

Ezen a weboldalon a cookie-beállítások a "cookie-k engedélyezése" beállításra vannak állítva, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújtsuk Önnek. Ha a cookie-beállítások módosítása nélkül folytatja a weboldal használatát, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor ezzel hozzájárul.

Bezárás